سوالات متداول

چه افرادی می‌تونن تو رهنما کالج شرکت کنن؟

همه افرادی که علاقه و انگیزه بالایی برای کسب تجربه‌ی کار در یک محیط حرفه‌ای دارن، می‌تونن در رهنما کالج شرکت کنن.

رهنما کالج در چه زمینه‌هایی دوره‌های تخصصی کارآموزی برگزار می کنه؟

دوره‌های کارآموزی‌‌در حال حاضر در زمینه‌ی برنامه‌نویسی برگزار میشه، ولی در آینده‌ی نزدیک تصمیم داریم که در رشته‌های دیگه هم دوره‌ی تخصصی برگزار کنیم.

چطوری باید ثبت نام کنم؟

به قسمت ثبت‌نام در صفحه اول سایت سر بزن. اگر زمان ثبت‌نام سپری شده بود می‌تونی ایمیلت رو داخل سایت ثبت کنی تا خبرهای مهم رهنما کالج از جمله شروع دوره‌های جدید رو بهت یادآوری کنیم.

برای ورود به رهنما کالج لازمه چه توانایی‌هایی داشته باشم و چطوری انتخاب صورت می‌گیره؟

برای ورود لازم نیست رشته‌ی خاصی خونده باشی یا مدرک خاصی داشته باشی، توانایی مورد نیاز آشنایی با برنامه‌نویسیه. این توانایی با یه رقابت آنلاین سنجیده می‌شه. به سوال‌های این رقابت می‌تونی به زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی مثل پایتون، جاوا، C++ و C جواب بدی.

بعد از اینکه در آزمون‌های آنلاین رهنما کالج پذیرفته شدم می‌تونم در دوره کارآموزی شرکت کنم؟

اگر در آزمون‌ها پذیرفته شدی ازت دعوت میشه که به شرکت بیای و با بچه‌های رهنما یک صحبت کوچیک داشته باشی تا با هم بیشتر آشنا بشیم و بعد از اون ، پذیرفته‌شده‌های نهایی رهنما کالج اعلام می‌شن.

ورود به رهنما کالج شرایط و محدودیت سنی داره؟

رهنما کالج برای دانشجویان و افرادیه که تازه فارغ‌التحصیل شدن و تجربه‌ی کاری زیادی ندارن اما دوست دارن که وارد فضای حرفه‌ای بشن.

آیا بعد از شرکت در این دوره بهمون گواهینامه هم می‌دید؟

هرچند مهمترین هدف از کارآموزی تجربه محیط حرفه‌ای و یادگیریه ولی گواهینامه‌ی کارآموزی هم به افرادی که دوره رو تا انتها بگذرونن داده میشه.

برنامه زمانی حضور در دوره کارآموزی چطوریه؟

ساعت فعالیت رهنما کالج از 9صبح تا 6بعدظهره اما ممکنه با توجه به شرایط، این زمانبندی کمی تغییر کنه.

دوره کارآموزی کجا برگزار می‌شه؟

دوره کارآموزی رهنما کالج در ساختمان شرکت رهنما واقع در خیابان بهشتی برگزار میشه.

شرکت در این دوره‌ها نیاز به پرداخت شهریه داره؟

حضور در دوره کارآموزی برای پذیرفته‌شده‌ها کاملا رایگان است.

محتوای آموزشی رهنما کالج چطوریه؟

رهنما کالج در طول دوره کارآموزی مهارت‌هایی که برای توانمند شدن لازم داری رو بهت یاد میده و در کنار اون بچه‌های تیم فنی شرکت هم در این مسیر همراهت هستند. این آموزش‌ها هم شامل مهارت‌های فنی مورد نیاز برای انجام پروژه‌ی کارآموزی‌تون می‌شه و هم مهارت‌های ارتباطی، کارتیمی و رفتار حرفه‌ای و … رو دربر می‌گیره.

استادها و منتورهای رهنما کالج چه کسایی هستند؟

استادها و منتورهای حاضر در رهنما کالج هر کدوم از بهترین‌ها در حوزه‌ی خودشون هستند. امیدواریم بیای و خودت از نزدیک باهاشون آشنا بشی.

می‌تونیم حضوری بیاییم و رهنما کالج رو ببینیم؟

ما از پیدا کردن دوستای جدید خیلی خوشحال می‌شیم و اگر دوست داری که خودت و یا به صورت گروهی بیاید و رهنما کالج رو ببینید می‌تونی بهمون ایمیل بزنی تا وقت بازدید رو با هم هماهنگ کنیم.